LR krono ir Opinio kolito ligų draugija

Penktadienis, 24 Spa 2014
Sveiki, Svečias
Nario vardas Slaptažodis: Prisiminti mane

operacija
(1 žiūri) (1) svečias
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: operacija

operacija prieš 3 m. #1067

• pegute
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinučių: 13
  • Reputacija: 0
sveiki,ar ymanoma issioperuoti opini kolita dar tada kai nera kritinis atvejas? pavaikscioti metus laiko su maiseliu po pilvu vardan to kad vaistu nebereiktu ir butum vel sveikas zmogus juk verta,taciau ar imanoma?

operacija prieš 3 m. #1069

• gedas
  • Neprisijungęs
  • Administratorius
  • Žinučių: 183
  • Reputacija: 2
Kiekvienas organas atlieka savo funkcijas. Uztikrinu, kad geriau to 'savo patogumui' nedaryti.. Siulau pasidometi kiek kartu po stomos pasalinimo eina i tualeta, kaip reikalai su ismatu nelaikymu, kaip del uzdegimo, saaugu, elektrolitu disbalanso ir t.t.

Ats: operacija prieš 2 m., 6 mėn. #1135

• andrius
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinučių: 2
  • Reputacija: 0
pegute parašė:
sveiki,ar ymanoma issioperuoti opini kolita dar tada kai nera kritinis atvejas? pavaikscioti metus laiko su maiseliu po pilvu vardan to kad vaistu nebereiktu ir butum vel sveikas zmogus juk verta,taciau ar imanoma?

man buvo pasalinta visa storoji zarna,nes buvo jau labai pazesta ir isopejusi,kraujavo.Pradzioje man buvo suformuota stoma,veliau man rekomendavo formuotis rezervuaranes kadangi jaunas esu,gali pavykti,bet nieks nedave 100procentu,netgi ispejo epie komplikacijas,bet as ryzausi,aisku teko daug iskesti,netgi gailejausi,buvo sunku,bet labai daug padejo artimieji.Pradzioje buvo nelaikymas,teko vaiksciuoti su paketais,daznas tustinimas vare is proto,veliau jis retejo.teko atsirinkti maista ir susireguliuoti valgymo laika,kad nereiketu keltis naktimis,keliata menesiu teko vartoti Imodium kad tirstintu ismatas,veliau viskas susitvarke,susireguliavus daugmaz maista,bet as daznai eksperementuoju ir daznai save skriaudziu,nes daug norisi,tustintis tenka nuo 3 iki 6 kartu per diena,bet viskas priklauso nuo maisto,as asmeniskai daznai tikrinuosi krauja,nes visada truksta kazkokiu elementu,tad tenka vartot papildus.
  • Puslapis:
  • 1
Puslapio įkrovos laikas: 0.17 sekundžių